Səyyar ASAN xidmət davam edir Ətraflı
Səyyar ASAN xidmət 3-18 mart tarixində Zaqatalada, Neftçalada, Şəmkirdə, Ağstafada, Siyəzəndə, Astarada, Naftalanda, Ucarda və Xırdalanda vətəndaşlara xidmət göstərəcək. Səyyar ASAN xidmətin həyata keçirilməsinin əsas məqsədləri dövlət xidmətlərinin vətəndaşlara daha rahat, yeni və innovativ üsullarla təqdim edilməsi, vətəndaşlar üçün əlçatanlığın təmin edilməsi və vətəndaş məmnunluğuna nail olun...
Qvineya-Bisaunun Prezidenti “ASAN xidmət”də Ətraflı
Qvineya-Bisau Respublikasının Prezidenti Umaru Sisoku Embalonun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti Azərbaycana rəsmi səfər çərçivəsində “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub.
Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsi yad edilib Ətraflı
Xocalı soyqırımının 33-cü ildönümü ilə əlaqədar Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin kollektivi soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə ucaldılmış abidəni ziyarət edib.
“ASAN xidmət” təcrübəsi Qazaxıstanla paylaşılır Ətraflı
Qazaxıstan Respublikasının Rəqəmsal İnkişaf, İnnovasiyalar və Aerokosmik Sənaye Nazirliyinin nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzlərinin fəaliyyəti və burada tətbiq olunan innovativ həllərlə yaxından tanış olmaq məqsədilə ölkəmizə səfər edib.
“ASAN xidmət indeksi” üzrə nəticələr açıqlanıb Ətraflı
​​24 fevral 2025-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində “ASAN xidmət indeksi” üzrə 2024-cü il qiymətləndirmə nəticələrinə dair təqdimat keçirilib.