Mülkiyyəti təsdiq edən sənəd (çıxarış, sərəncam, bələdiyyə qərarı, order, notarial qaydada təsdiq olunmuş alqı-satqı, icarə müqaviləsi).
VÖEN (olduğu halda) və şəxsiyyət vəsiqəsi (hüquqi şəxs yaratmadan sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan fiziki şəxslər üçün);
Hüquqi şəxsin təmsilçisinə (nümayəndəsinə) verilən müvafiq məktub, nümayəndənin şəxsiyyət vəsiqəsi və VÖEN (hüquqi şəxs olduğu halda);

Document confirming the ownership of the property (extract, order, municipal decision, warrant, notarized purchase and sale, lease agreement).
For non-population subscribers:
Tin (if any) and identity card (for individuals engaged in entrepreneurial activity without establishing a legal entity),
Relevant letter issued to the representative (delegate) of the legal entity, identity card and tin of the delegate (in case of legal entity),