Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin “Çağrı” mərkəzi Dövlət orqanlarının göstərdikləri bütün xidmətlər üzrə informasiya xidmətinin göstərilməsini həyata keçirir.
“Çağrı” mərkəzi əhalinin ASAN xidmətlər barədə suallarının vaxt itirmədən, xidmət mərkəzlərinə getmədən, operativ şəkildə cavablandırılması, onların göstərilən xidmətlər barədə məlumatlandırılması və rastlaşdıqları hüquqpozmalar barədə müraciət etmələri məqsədilə yaradılmışdır.
Respublikanın istənilən regionundan stasionar telefonlardan ödənişsiz, mobil operatorlardan isə ödənişli olaraq "108" yığmaqla “Çağrı” mərkəzinin xidmətlərindən yararlanmaq mümkündür.
“Çağrı” mərkəzinin fəaliyyəti barədə irad və təkliflərinizi asan@asan.gov.az ünvanına göndərə bilərsiniz.

Call Center of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan provides information on all the services rendered by state entities.
The Call Center has been established with the aim of responding the population about the services of ASAN in a fast manner to avoid any loss of time and without any need for visit the service center, informing about the services rendered and receiving the appeal about the offenses of people.
In order to benefit from the “Call Center” service, dial 108 for free from fixed-line phones in every region of the country, dial 108 (will be charged) from mobile operators such as “Azercell” and “Nar”, dial 012 108 from “Bakcell” numbers.
Any comments and suggestions on the work of “Call” Center can be sent to asan@asan.gov.az email address.