VÖEN (olduğu halda) və şəxsiyyət vəsiqəsi (hüquqi şəxs yaratmadan sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan fiziki şəxslər üçün);
Hüquqi şəxsin təmsilçisinə (nümayəndəsinə) verilən müvafiq məktub, nümayəndənin şəxsiyyət vəsiqəsi və VÖEN (hüquqi şəxs olduğu halda);
Mülkiyyəti və ya əşya hüququnu təsdiq edən sənəd (çıxarış, hüquqların qabaqcadan qeydiyyatı barədə daşınmaz əmlakın dövlət reyestrindən arayış, sərəncam, bələdiyyə qərarı (tikinti ərazisinin vəziyyət planı təqdim edilmədikdə qeyri-yaşayış sahəsinin xəritə üzərində yerləşmə planı, koordinatları qeyd olunmaq şərtilə), yerli icra hakimiyyəti orqanı qərarı (tikinti ərazisinin vəziyyət planı təqdim edilmədikdə qeyri-yaşayış sahəsinin xəritə üzərində yerləşmə planı, koordinatları qeyd olunmaq şərtilə), order, və s.);
Tikinti ərazisinin vəziyyət planı;
Binanın (binaların), qeyri-yaşayış sahələrinin bütün yeraltı kommunikasiyaları, xarakteristikası (binaların, qeyri-yaşayış sahələrinin hündürlüyü və ya mərtəbəliliyi, mənzillərin sayı, suya olan tələbatı, axıdılacaq tullantı sularının miqdarı (həcmi) barədə sənəd;

For non-population subscribers
- TIN (If there is one) and ID card (for individuals engaged in entrepreneurial activity without creating a legal entity),
- Corresponding letter given to the representative (delegation) of the legal entity, ID card and TIN of the delegation (if it is a legal entity),
- A document confirming the ownership or property right (extract, reference from the state register of real estate on pre-registration of rights, order, decision of municipal authority (If the status Plan of the construction site is not presented, the location plan of the non-residential area on the map, the coordinates of which are marked), the decision of the local executive authority (if the state plan of the construction site is not presented, the plan of the location of the non-residential area on the map, the coordinates of which are indicated), warrant, etc.),
- Document on all underground communications of the building (buildings), non-residential areas, their characteristics (height or storeys of buildings, non-residential areas, number of apartments, water requirements, amount (volume) of wastewater to be discharged,