Ukraynanın nümayəndə heyəti “ASAN xidmət”də
28-29 noyabr 2016-cı il tarixlərində Ukraynanın Kiyev şəhər Administrasiyasının Dövlət Xidmətləri İdarəsinin direktoru Natalia Şamrainin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 3 və 5 saylı “ASAN xidmət” mərkəzləri, “ASAN Radio” və Qaradağ rayonunun Sahil qəsəbəsində xidmət göstərən Səyyar ASAN xidmət avtobusunun fəaliyyəti ilə tanış olub.

Ukranian delegation at “ASAN service”
On November 28-29, 2016, a delegation led by the director of the Department of Public Services of the Ukrainian city of Kiev Administration, Natalia Shamrai got acquainted with activity of Baku “ASAN service” center No. 3 and No.5, “ASAN Radio” and activity of mobile buses delivering services to citizens in settlement Sahil of the region of Garadag.