Tacikistan Respublikası Ali Məclisinin nümayəndələr palatasının nümayəndə heyəti "ASAN xidmət"də
29 sentyabr 2016-cı il tarixində Tacikistan Respublikası Ali Məclisinin nümayəndələr palatasının sədri Şukurcon Zuxurovun başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti 5 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzi ilə tanış olub.
Heyətə "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verilib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub. Bildirilib ki, bu günədək 12 milyona yaxın vətəndaş müraciəti qeydə alınıb.

The delegation of the House of Representatives of the Supreme Assembly of the Republic of Tajikistan at “ASAN service”
On September 29, 2016, a delegation led by the Chairman of the House of Representatives of the Supreme Assembly of the Republic of Tajikistan got acquainted with activity of Baku “ASAN service” center No. 5.