Qəbələ “ASAN xidmət”də Heydər Əliyevin 94 illiyinə həsr olunmuş tədbir keçirilib
Qəbələ “ASAN xidmət” mərkəzində Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümünə həsr olunmuş tədbir keçirilib.
Əvvəlcə tədbir iştirakçıları ulu öndər Heydər Əliyevin büstü önünə əklil və çiçək dəstələri qoyublar.
Tədbirdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədr müavini Ülvi Mehdiyev, Qəbələ rayon icra hakimiyyəti başçısının birinci müavini, YAP rayon təşkilatının sədri Abil Ağasəfov, YAP rayon təşkilatı aparatının rəhbəri Elçin Tağıyev, Qəbələ “ASAN xidmət” mərkəzinin direktoru Əbdül Əliyev və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Dövlət Agentliyinin sədr müavini Ülvi Mehdiyev çıxış edərək müstəqil Azərbaycanın qurulmasında dahi şəxsiyyət, Ümummilli lider Heydər Əliyevin əvəzsiz rolu barədə danışıb. Həmçinin ulu öndərin yaradıcısı olduğu Yeni Azərbaycan Partiyasının ölkənin tərəqqisində əvəzedilməz rol oynadığını qeyd edib və təşkilatın fəaliyyətinə uğurlar arzulayıb.
Sonda YAP sıralarına yeni qəbul olunmuş Qəbələ “ASAN xidmət” mərkəzinin əməkdaşlarına partiya vəsiqələri təqdim edilib.

Gabala “ASAN service” hosted an event dedicated to Heydar Aliyev’s 94th anniversary
There was held an event dedicated to the nationwide leader Heydar Aliyev’s 94th anniversary in Gabala “ASAN service” center.
First of all, the event participants laid wreaths and flowers in front of the bust of national leader Heydar Aliyev.
Deputy Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan Ulvi Mehdiyev, First Deputy Head of Gabala District Executive Power, Chairman of Regional New Azerbaijan Party Organization Abil Aghasafov, Head of Regional NAP apparatus Elchin Tagiyev, Director of Gabala “ASAN service” center Abdul Aliyev and other guests attended the event.
Deputy Chairman of the State Agency Ulvi Mehdiyev spoke about the valuable role of the great personality, national leader Heydar Aliyev in the formation of independent Azerbaijan. He also noted that the New Azerbaijan Party founded by the great leader, played an indispensable role in the country's progress and wished success to the organization's activity.
At the end of the event, newly joined employees of Gabala “ASAN service” received their cards for NAP.