Koreyanın daxili işlər naziri “ASAN xidmət”də
18 avqust 2016-cı il tarixində Koreya Respublikasının daxili işlər naziri Honq Yun-Sık, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzi və “ASAN radio”nun fəaliyyəti ilə tanış olub.
Qonağa "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verilib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından "ASAN xidmət"in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.
Yaradılmış şərait və iş prinsipi ilə tanış olan qonaq "ASAN xidmət"ə gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıblar.

Minister of Interior of Korea at “ASAN service”
On August 18, 2016, Minister of Interior of the Republic of Korea, Hong Yun-Sik got acquainted with activity of Baku “ASAN service” center No. 3 and “ASAN radio”.
Guest was delivered wide information about the activities and aims of establishment of “ASAN service”. Also, there was emphasized, that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.