İsveçrə Konfederasiyası Federal Şurası nümayəndəsi “ASAN xidmət”də
9 mart 2016-cı il tarixində İsveçrə Konfederasiyasının İqtisadi Məsələlər üzrə Dövlət katibliyinin Ticarət Sazişləri üzrə Federal Şurasının nümayəndəsi xanım Liviya Leunun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
Qonaqlara "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd edilib ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi naliyyətlər əldə olunub.

Represent of the Federal Council of the Swiss Confederation at “ASAN service”
On March 9, 2016, a delegation led by the representative of the Federal Council on Trade Agreement of the State secretary of the Economics Affairs of Swiss Confederation, Mrs. Livia Leone got acquainted with Baku “ASAN service” center No.3.