İranın ədliyyə naziri “ASAN xidmət”də
17 fevral 2017-ci il tarixində İran İslam Respublikasının ədliyyə naziri Mustafa Purməhəmmədinin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 5 saylı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
Nümayəndə heyətinə "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.

Iranian Justice Minister at “ASAN service”
On February 17, 2017, a delegation led by Justice Minister of Iran Islamic Republic, Mustafa Pourmohammadi got acquainted with activity of Baku “ASAN service” center No.5.