"INNOLAND" İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzinə loqo müsabiqəsi elan edilir!
- Layihə haqqında qısa məlumat: "INNOLAND" ideyası olan hər kəsin öz ideyasını reallaşdırması, özəl sektorun inkişaf etdirilməsi, innovasiyanın təşviq edilməsi və startap hərəkatının genişləndirilməsi üçün yaradılan və dünyaya rəqabət qabiliyyətli yeni texnologiyalar çıxarılmasını əsas məqsəd kimi irəli sürmüş inkubasiya və akselerasiya mərkəzidir. "INNOLAND" startap ideyaların toplanılması, onların inkubasiyası, prototiplərin hazırlanması istiqamətində fəaliyyət göstərəcəkdir.
- Loqoda nəzərə alınmalı faktorlar;
Loqoda "INNOLAND"in "ASAN xidmət"ə bağlılığı, innovasiya və startaplarla, futuristik texnologiyalarla bağlı elementlər öz əksini tapmalıdır.
- Müsabiqənin davam etmə müddəti;
Loqolar İdeya Bankında elan olunmuş müsabiqə üzrə ( http://www.ideya.az ünvanına ) göndərilməlidir. Loqolar ən gec 10 iyun tarixinə kimi göndərilməlidir.

- Brief Information about the project
"INNOLAND" center is an incubation and acceleration center that is aimed to realize ideas of everyone having innovative approach, develop private sector, promote innovation, expand startup movement, and produce world-class competitive products. "INNOLAND" will serve in the direction of collecting startup ideas, their incubation, and development of prototypes.
The Logo should reflect "INNOLAND"s commitment to “ASAN service”, innovations and startups, and elements associated with futuristic technologies.
The duration of the competition
The logo should be sent to the competition announced at Idea Bank (at http://www.ideya.az). Logos must be sent no later than 23rd of May.