İndoneziyanın ən böyük müsəlman QHT-nın qadın filialının sədri “ASAN xidmət”də
20 dekabr 2017-ci il tarixində İndoneziyanın ən böyük müsəlman təşkilatı olan Nahdlatul Ulama qeyri-hökumət təşkilatının qadın filialının sədri Anqqia Ermarini 3 saylı “ASAN xidmət” mərkəzi və ASAN Radionun fəaliyyəti ilə tanış olub.
Qonağı salamlayan Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədr müavini Ülvi Mehdiyev "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri barədə ətraflı məlumat verib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi nailiyyətlər əldə olunub.

Chairman of the biggest Indonesian Muslim Women's branch office in Indonesia in “ASAN service”
On December 20, 2017, Chairman of the biggest Indonesian Muslim Women's branch office in Indonesia, Nahdlatul Ulama was acquainted with activity of Baku “ASAN service” No.3 and ASAN Radio.
Ulvi Mehdiyev, Deputy Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan welcomed the guests and delivered wide information about the activities and aims of establishment of “ASAN service”. Also, there was emphasized, that with the establishment of “ASAN service” there have been achieved serious steps in the field of provision of efficient administration through enhancing of transparency and application of innovations.