İmişli “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb
16 noyabr 2018-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan İmişli “ASAN xidmət” mərkəzi fəaliyyətə başlayıb.
İmişli “ASAN xidmət” mərkəzi İmişli, Saatlı, Biləsuvar, Beyləqan, Zərdab və Füzuli rayonlarında qeydiyyatda olan 624 mindən çox vətəndaşa xidmət göstərəcək.
Hazırda 15 “ASAN xidmət” mərkəzi mövcuddur. Onlardan 5-i paytaxt Bakıda, digər 10-u isə regional mərkəzlər olmaqla Sumqayıt, Gəncə, Sabirabad, Bərdə, Qəbələ, Quba, Masallı, Mingəçevir, İmişli və Şəkidə yerləşir.

On October 16, 2018 Imishli “ASAN service” center subordinate to the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan started to operate.
Imishli “ASAN service” center will serve to more than 624 thousand citizens registered in Imishli, Saatli, Bilasuvar, Beylagan, Zardab and Fizuli.
Currently, there are 15 “ASAN service” centers. Five of them are located in Baku, and others - in regional centers, including Sumgayit, Ganja, Sabirabad, Barda, Gabala, Quba, Masally, Mingachevir, Imishli and Shaki.
Detailed information on activities of "ASAN service" can be obtained by calling 108 “Call center” or through the official website - www.asan.gov.az