“GəncLİK – Gənc Liderlərin İnkişafı və Karyerası” düşərgəsi yekunlaşıb
Göygöl Olimpiya İdman Kompleksində “GəncLİK – Gənc Liderlərin İnkişafı və Karyerası” düşərgəsi keçirilib.
Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi, “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının təşkilatçılığı və Göygöl Rayon İcra Hakimiyyətinin tərəfdaşlığı ilə reallaşan düşərgənin məqsədi gənclərin liderlik və peşəkar bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi olub.
Düşərgədə 15–26 yaşarası fəal gənclər iştirak ediblər. Beş gün ərzində onlar liderlik, şəxsi inkişaf, layihə idarəetməsi, sosial media, marketinq və sağlam həyat tərzi mövzularında peşəkar təlimlərdən yararlanıblar. Təlimlərlə yanaşı, sosial fəaliyyətlər, komandalararası oyunlar və interaktiv məşğələlər vasitəsilə iştirakçılar həm öyrənib, həm də faydalı ünsiyyət mühitində vaxt keçiriblər.
Tədbirdə Göygöl Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elvin Paşayev, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin İnsan resurslarının idarəedilməsi şöbəsinin müdir müavini Aygün Mirzəyeva, ASAN İnnovativ İnkişaf Mərkəzinin rəhbəri Aysel Cəbrayılova, Azərbaycan Könüllü Təşkilatları İttifaqının sədri Vüqar Əliyev, “Regional İnkişaf” İctimai Birliyinin Layihələr və könüllülərlə iş şöbəsinin müdiri Adilə Əliyeva və Ali Məhkəmənin Daxili Nəzarət və İnsan Resursları şöbəsinin məsləhətçisi Kamran Əliyev iştirak ediblər. Qonaqlar gənclərlə görüşərək onların inkişafı, fəaliyyət istiqamətləri və gələcək hədəfləri ilə bağlı fikirlərini bölüşüblər.

The "GenjLİK – Young Leaders Development and Career" camp comes to an end
The "GenjLİK – Young Leaders Development and Career" camp has officially wrapped up at the Goygol Olympic Sport Complex.
This camp, organized with the backing of the Ministry of Youth and Sports and the "ASAN Volunteers" organization in collaboration with the Executive Authority of Goygol District, aimed to enhance the leadership and professional capabilities of young individuals.
Young participants aged 15 to 26 took part in the camp. Over the course of five days, they engaged in professional training sessions covering topics such as leadership, personal development, project management, social media, marketing, and maintaining a healthy lifestyle. In addition to the training, participants enjoyed social events, team-building activities, and interactive sessions, fostering a productive networking atmosphere.
The event featured notable attendees including Elvin Pashayev, Head of the Executive Authority of Goygol District; Aygun Mirzoyeva, Deputy Head of the Human Resources Management Department of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan; Aysel Jabrayilova, Head of the ASAN Center for Innovative Development; Vugar Aliyev, Chairman of the Union of Volunteer Organizations of Azerbaijan; Adila Aliyeva, Head of the Projects and Volunteer Work Department of the "Regional Development" Public Association; and Kamran Aliyev, Consultant at the Internal Control and Human Resources Department of the Supreme Court. These guests interacted with the youth, sharing insights on their development, areas of focus, and aspirations for the future.