BMT-nin İnkişaf Proqramının Avropa və MDB ölkələri üzrə Regional direktorunun müavini "ASAN xidmət"də
13 fevral 2018-ci il tarixində BMT-nin İnkişaf Proqramının (BMTİP) Avropa və MDB ölkələri üzrə Regional direktorunun müavini Rastislav Vrbenski “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub.
Bildirilib ki, bu günədək 20 milyona yaxın vətəndaş müraciəti qeydə alınıb. Bundan başqa vurğulanıb ki, "ASAN xidmət" Birləşmiş Millətlər Təşkilatının 2015-ci il Dövlət Xidmətləri Mükafatına (United Nations Public Service Award 2015) layiq görülüb.

Deputy Regional Director of the United Nations Development Program for Europe and CIS at “ASAN service”
On February 13, 2018, the Deputy Regional Director of the United Nations Development Program (UNDP) in Europe and CIS Countries Rastislav Vrbenski, was acquainted with “ASAN service” center.
It was mentioned, that about 20 million applications have been already received. Additionally, it was drawn to attention, that “ASAN service” received United Nations Public Service Award 2015.
At the end, guest after being acquainted with the work principle, wished success to “ASAN service” in future