AYİB-in birinci vitse-prezidenti “ASAN xidmət”də
21 oktyabr 2015-ci il tarixində Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankının (AYİB) birinci vitse-prezidenti Fil Bennett  5 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub.
“ASAN xidmət”in yaradılması və fəaliyyət məqsədləri barədə məlumatlandırılan qonağa bu konsepsiyanın  dövlət xidmətlərinin göstərilməsi üzrə Azərbaycan modeli olduğu bildirilib. Qeyd olunub ki, şəffaflığın artırılması və müasir innovasiyaların tətbiqi baxımından “ASAN xidmət”in yaradılması ilə səmərəli dövlət idarəçiliyinin təmin edilməsi sahəsində ciddi naliyyətlər əldə olunub.
“ASAN xidmət” mərkəzində yaradılmış şərait və iş prinsipi ilə tanış olan qonaq mərkəzə gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb

First Vice-President of the EBRD at “ASAN service” center
On October 21, 2015, First Vice-President of the European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) Phil Bennett got acquainted with the Baku “ASAN service” center No.5.
Guest after getting acquainted with the conditions and work principle of the “ASAN service” center, wished success in future.