Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankının nümayəndə heyəti “ASAN xidmət”də
15 mart 2017-ci il tarixində Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankının Ölkə iqtisadiyyatı və siyasət departamentinin direktoru Artur Radzivil və Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin Aparat rəhbəri Azad Cəfərlinin başçılıq etdiyi nümayəndə heyətləri arasında görüş keçirilib.
Görüşdə "ASAN xidmət" mərkəzlərinin yaradılması, məqsədləri və fəaliyyət istiqamətləri haqqında ətraflı məlumat verilib, uğurlu ASAN təcrübəsi, “ABAD” layihəsi və beynəlxalq səviyyədə həyata keçirilən əməkdaşlıq barədə fikir mübadiləsi aparılıb.
Görüş çərçivəsində "ASAN xidmət"in Birləşmiş Millətlər Təşkilatının 2015-ci il Dövlət Xidmətləri Mükafatına (United Nations Public Service Award 2015) layiq görülməsi xüsusi vurğulanıb.

A Delegation of the European Bank for Reconstruction and Development in “ASAN service”
On March 15, 2017, there was held a meeting between Artur Radziwill, Director of the Country Economy and Policy Department at the European Bank for Reconstruction and Development and delegation led by the Head of Apparatus of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Azad Jafarly.
During the meeting, there was held a discussion on detailed information on the establishment, goals and activities of “ASAN service” centers and exchanged views on successful ASAN experience, the “ABAD” project and international cooperation.
In the frame of meeting, it was drawn to attention, that “ASAN service” received United Nations Public Service Award 2015 in public service delivery.