"ASAN xidmət"in qadın əməkdaşları arasında voleybol turniri təşkil olunub
22 iyun 2024-cü il tarixində final mərhələsi keçirilən turnir Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin və Azərbaycan Voleybol Federasiyasının birgə təşkilatçılığı ilə gerçəkləşib.
Tədbirdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev, Azərbaycan Voleybol Federasiyasının vitse-prezidenti Bəhruz Quliyev və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Turnirdə 1-ci yeri 1 saylı Gəncə "ASAN xidmət"in, 2-ci yeri "İnnovasiyalar Mərkəzi"nin, 3-cü yeri isə 3 saylı Bakı "ASAN xidmət"in komandası tutub.

A volleyball tournament was organized among the female employees of "ASAN Service".
The final stage of the tournament took place on June 22, 2024, and was co-organized by the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan and the Azerbaijan Volleyball Federation.
The event was attended by Ulvi Mehdiyev, Chairman of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, Bahruz Guliyev, Vice President of the Azerbaijan Volleyball Federation, and other guests.
The tournament concluded with the team from Ganja "ASAN Service" No. 1 taking first place, the "Innovation Center" team securing second place, and the team from Baku "ASAN Service" No. 3 finishing in third place.