“ASAN xidmət” əməkdaşları təltif olunublar
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində əməkdaşların təltif olunması ilə bağlı tədbir təşkil olunub.
Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev Prezident İlham Əliyev tərəfindən qurumun fəaliyyətinə daim xüsusi diqqət və qayğının göstərildiyini, “ASAN xidmət" işçilərinin peşə bayramı gününün təsis edildiyini vurğulayıb. O, əməkdaşları əldə etdikləri uğurlar münasibətilə təbrik edib və gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.
Öncə Dövlət Agentliyinin Aparatında və “ASAN xidmət” mərkəzlərində çalışan əməkdaşlar “Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin 10 illiyi (2012-2022)” Azərbaycan Respublikasının yubiley medalı və “Nümunəvi əməkdaş” döş nişanı ilə təltif ediliblər.
Ardınca 2024-cü ildə yenilikçi, qulluq funksiyalarını vaxtında və dəqiq yerinə yetirən əməkdaşlar təşəkkürnamə ilə təltif olunublar.

“ASAN service” employees have been awarded.
An event was organized at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan to honor and award employees.
The Chairman of the State Agency, Ulvi Mehdiyev, emphasized that President Ilham Aliyev has consistently shown special attention and care towards the agency's activities, and that the professional holiday for “ASAN service” employees has been established by him. He congratulated the employees for their achievements and wished them success in their future endeavors.
Initially, employees working at the State Agency's Apparatus and “ASAN service” centers were awarded the “10th Anniversary of at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan (2012-2022)” jubilee medal and the “Exemplary Employee” badge.
And then, employees who demonstrated innovation and timely, accurate performance of service functions in 2024 were awarded certificates of appreciation.