“ASAN xidmət” əməkdaşları şəhidlərimizi anırlar
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində, tabeliyində olan qurumlarda və "ASAN xidmət" mərkəzlərində 27 Sentyabr - Anım Günü ilə bağlı tədbirlər təşkil olunub.
Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev və əməkdaşlar tərəfindən Bakıda inşası davam etdirilən Zəfər parkında şəhidlərimizin əziz xatirəsi yad edilib.
Eyni zamanda ASAN könüllüləri tərəfindən regionlarda yerləşən Şəhidlər xiyabanlarına ziyarətlər, şəhid ailə üzvləri və qazilər ilə görüşlər, film nümayişləri həyata keçirilib.
Tədbirlərdə Müzəffər Ali Baş Komandan, Prezident İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə Azərbaycan Ordusu tərəfindən qazanılan parlaq qələbədən söz açılıb. Həmçinin ərazi bütövlüyümüzün bərpası uğrunda canlarını fəda etmiş qəhrəman Vətən övladlarının, şəhidlərimizin əziz xatirəsinin xalqımız tərəfindən daim yad edildiyi vurğulanıb.

“ASAN service” staff honor the martyrs.
Events dedicated to September 27–Remembrance Day have been organized at the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, its subordinate organizations and “ASAN service” centers.
The Chairman of the State Agency, Ulvi Mehdiyev and employees commemorated the cherished memory of our martyrs at the Victory Park in Baku, where construction is still ongoing.
At the same time, “ASAN volunteers” carried out visits to Martyrs Alley located in the regions, meetings with the families of martyrs and veterans, and film showings.
The brilliant victory achieved by the Azerbaijani Army under the Leadership of the Victorious Commander–in-Chief, President Ilham Aliyev highlighted at the events. It was also emphasized that the cherished memory of our heroic sons who sacrificed their lives for the restoration of our territorial integrity and our martyrs is constantly honored by our people.