“ASAN həyat şənliyi” baş tutacaq
18, 19, 25 mart 2018-ci il tarixlərində Masallı, Mingəçevir və Quba “ASAN həyat” Komplekslərində Novruz şənliyi keçiriləcək.
“ASAN xidmət” və Park Cinemanın birgə təşkilatçılığı, ASAN Radio və Xəzər TV-nin informasiya dəstəyi ilə təşkil olunan şənlik yerli sakinlərə əsl bayram əhval-ruhiyyəsi yaşadacaq.
“ASAN həyat şənliyi” şüarı ilə baş tutan konsert proqramında məşhur sənətçilər səhnədə bir – birindən möhtəşəm mahnılarını ifa edəcəklər. Bayram proqramı şənliyinə məşhur aktyorların imza günü və film təqdimatı da daxildir.
Qeyd edək ki, “ASAN həyat” konsepsiyası “ASAN xidmət” mərkəzi ilə yanaşı, ictimai iaşə obyektlərini də özündə birləşdirir. Belə ki, vətəndaşlar operativ və nümunəvi xidmətlə yanaşı, bu konseptin istirahət və əyləncə imkanlarından da istifadə edirlər. “ASAN həyat” Kompleksi vətəndaş rahatlığı üçün həyat standartlarının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən müxtəlif həlləri əhatə edir.

“ASAN life” festival is going to be held
Novruz celebration is going to take a place in “ASAN life” complexes located in Masally, Mingachevir, and Quba on March 18, 19, and 25.
Conducted within the joint cooperation between “ASAN service” and Park Cinema, and information assistance of ASAN Radio and Xazar TV – Novruz Festival will grant locals with the holiday spirit.
On the stage of the concert that is going to be held under the slogan “ASAN life festival” different famous artists will perform amazing songs. Autographs of famous artists together with the movie presentation are also included into the program of festival.
It should be noted that “ASAN life” concept, along with the “ASAN service” center, also includes public catering facilities. Thus, citizens, along with operative and exemplary services, also use the concept with the purpose of relaxation and entertainment. The "ASAN life" complex covers various solutions that help to improve the living standards for the convenience and satisfaction of citizens.