“ASAN həyat” komplekslərində konsert təşkil olunacaq
Tədbirlər müvafiq olaraq 24 avqust Mingəçevir, 25 avqust 2018-ci il tarixində isə Quba “ASAN həyat” komplekslərində saat 18:00-da baş tutacaq. “ASAN xidmət” və ASAN Radionun birgə təşkilatçılığı ilə gerçəkləşəcək konsert sakinlərə əsl bayram əhval-ruhiyyəsi yaşadacaq.
Konsert proqramında sənətçilər səhnədə bir–birindən möhtəşəm mahnılarını ifa edəcəklər. Daha sonra bayram proqramı DJ-lərin ifası ilə davam etdiriləcək.
Qeyd edək ki, “ASAN həyat” konsepsiyası “ASAN xidmət” mərkəzi ilə yanaşı, ictimai iaşə obyektlərini də özündə birləşdirir. Belə ki, vətəndaşlar operativ və nümunəvi xidmətlə yanaşı, bu konseptin istirahət və əyləncə imkanlarından da istifadə edirlər. “ASAN həyat” Kompleksi vətəndaş rahatlığı üçün həyat standartlarının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən müxtəlif həlləri əhatə edir.

A concert will be organized in "ASAN life" complexes
On the occasion of Eid al-Adha, a concert program will be organized in "ASAN life" complexes. The events will take place on August 24 in Mingachevir, and on August 25, 2018 in Guba - "ASAN life" complexes at 18:00. The concert, organized by “ASAN service” and “ASAN Radio”, will grant residents with a real festive mood.
In the concert program, artists will perform spectacular songs on the stage. Then the holiday program will be followed with performances of DJs.
It should be noted that along with the “ASAN service” center, the “ASAN life” concept incorporates other public facilities in a single location as well. Thus, the citizens benefit not only from efficient, professional and courteous service of the “ASAN service”, but also have access to business, leisure and entertainment facilities. The "ASAN life" complex is aimed at ensuring the citizens’ comfort and improving their living standards.