Vergilər Nazirliyi ilə Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi arasında əməkdaşlığa dair Memorandum imzalanıb

There was signed a memorandum on cooperation between the Ministry of Taxes and State Agency for Publci Service and Social Innovations under thE President of the Republic of Azerbaijan