Avropa İttifaqının Azərbaycandakı Daimi nümayəndəliyinin Əməliyyatlar şöbəsinin müdiri Federiko Bernanın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzində!

Delegation led by Federico Berna, the Director of Operations Department of Permanent Delegation of Azerbaijan to the European Union, Baku “ASAN service” center No.3!