Qırğızıstan Respublikası Hökumətinin Aparatının rəhbərinin müavini Kadanbay Baktıqulovun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti 3 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzində!

Delegation led by Kadanbay Baktigulov, deputy head of Government Office of the Kyrgyz Republic, Baku “ASAN service” center No.3