Portuqaliyanın Dövlət Xidmətlərinin Modernləşdirilməsi üzrə Agentliyin inkişaf departamentinin rəhbəri Daniel Martins “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub

The director of Development Agency department on Public Services Modernization of Portugal Daniel Martins was acquainted with the “ASAN Service” center