Monteneqronun dövlət idarəçiliyi naziri Suzana Pribiloviçin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti Azərbaycanda səfərdə olub

A delegation led by Ms. Suzana Pribilovic, Minister of Public Administration Montenegro paid a visit to Azerbaijan