İsrail Dövlətinin Azərbaycan Respublikasında Fövqəladə və Səlahiyyətli səfiri “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olmuşdur

The extraordinary and plenipotentiary Ambassador of Israel to the Republic of Azerbaijan has acquainted with “ASAN service” center