İranın Dövlət Vergi Administrasiyasının sədrinin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub

Delegation led by the Chairman of the State Tax Administration of Iran has acquainted with activitiy of “ASAN service” center