Fransa Milli Məhkəmə-Prokurorluq Məktəbinin hakimliyə (prokurorluqa) namizədi Annabel Lesos “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olmuşdur

Annabel Lesos – a candidate to French National School of Judges' Court-Prosecution (Prosecutor) has acquainted with “ASAN service” center