Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi ilə Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb

There was signed a Memorandum on cooperation between the State Committee on Property Affairs and State Agency for Public Service and Social Innovations