Əfqanıstan İslam Respublikasının Rabitə və İnformasiya texnologiyaları naziri Əmirzai Sanqinin başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti 1 saylı Bakı “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olub

Delegation led by Amirzai Sangini, the minister of Communications and Information Technologies of Islamic Republic of Afghanistan,has acquainted with the activity of Baku “ASAN service” center No.1