Dağıstan Respublikasının çoxfunksiyalı mərkəzinin rəhbəri Osman Xaspulatovun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olmuşdur

Delegation led by Osman Khaspulatov, the head of Multifunctional center of the Republic of Dagestan, have acquainted with “ASAN service” center