Böyük Britaniya Baş nazirinin ticarət üzrə səfiri Lord Risbinin başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olub

Delegation led by Lord Lisbin Ambassador on trade of the UK PM was acquainted with the “ASAN Service” center