Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin və 1 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinin açılış mərasimi

Opening ceremony of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan and “ASAN service” center No.1