Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin Gəncə “ASAN xidmət” mərkəzinin fəaliyyəti ilə tanış olmuşdur

The President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev got acquainted with the Ganja "ASAN service" center of the State Agency for Public Service and Social Innovations