Avropa Şurasının İnsan Hüquqları Məhkəməsinin bir qrup hakimindən ibarət nümayəndə heyəti Dövlət Agentliyini ziyarət etmişdir

Delegation consisting of a group of Judges of Human Rights Court of Council of Europe visited the State Agency