Amerika Birləşmiş Ştatlarının ölkəmizdəki səfirinin müavini Derek C.Hoqanın rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti “ASAN xidmət” mərkəzi ilə tanış olmuşdur

Delegation led by Derek C.Hogan, Deputy Ambassador of the United States of America, have acquainted with “ASAN service” center